Plastové taniere na každú párty

Zamerané na spotrebiteľov/zákazníkov, rodiny a priateľov.

Veľa priateľov, vychutnávať skvelé jedlo, dobrý rozhovor a príležitosť odpočinúť si. So skvelým pohárom červeného vína v ruke.

Ide o ideálnu zostavu plastového riadu na párty, plastové taniere a plastové poháre na slávnostnú udalosť v kruhu rodiny a priateľov, alebo si len tak môžete vychutnať akúkoľvek príjemnú spoločnosť.

Vytvorte svoju osobnú párty s produktami Goldplast a doplnkami k stolovaniu. Nadčasový dizajn a kvalita vám pomôžu doplniť jedinečnú atmosféru.

Potrebujete skvelý plastový riad na skvelú párty? Pomôžeme Vám!

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering

Elegantné plastové taniere

Originálne a elegantné, v čiernej a bielej variácii, dizajnové plastové taniere sú produkty, ktoré najlepšie vystihujú vývoj Goldplastu v prostredí dizajnu.

Okrúhle plastové taniere

Klasický, nadčasový dizajn s mnohými farbami na výber, inšpirovaný dokonalosťou kruhu. Škála vstrekovaných tanierov z veľmi silného polypropylénu, odolné voči teplu a nízkym teplotám.

Štvorcové plastové taniere

Veľa farebných variácií „štvorcových“, plastových tanierov, ideálne pre prestretie najtradičnejších  a zároveň aj najmodernejších stolov so štýlom.

Plastové poháre na víno a šampanské

Červené, biele alebo šumivé? Dôležité je vybrať si správny pohár. Rôzne druhy pohárov na víno a šampanské sú dostupné v kolekcii plastových pohárov. Zaručujú vám jedinečný štýl a praktickosť.

Má sa párty vydariť? Pomôžeme Vám!

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering