Excelentné, Goldplast made in Italy

Goldplast je priemyselným lídrom v oblasti dizajnu, výroby a distribúcie plastového riadu, ktorý je štýlový a praktický. Sme schopní uspokojiť potreby špičkových profesionálov v oblasti gastronomického sektoru na medzinárodnej úrovni, ako aj najnáročnejších spotrebiteľov.

GoldPlast značka s tradíciou

Viac ako 30 rokov skúseností v oblasti výskumu a inovácií nás viedlo k vytváraniu produktov vyrobených z vysokokvalitných, 100% recyklovateľných materiálov, pričom sme nikdy nezabudli na bezpečnosť a udržateľnosť. „Tradícia inovácií“ je prístup podporujúci rast spoločnosti Goldplast Group, ktorá je vždy v popredí technológií a inovácií. Táto filozofia je reprezentovaná našimi fúkanými sklami na víno, spoluhra medzi niekoľko tisícročnou technológiou fúkania skla a technologicky vyspelým kopolymérom: výrobok, ktorý osloví svet so silnými väzbami na svoje tradície, vrátane vína. Spoločnosť sa môže pochváliť integrovaným systémom, ktorý ponúka kontrolu nad všetkými fázami tvorby produktov, udržiavanie vysokých štandardov kvality a bezpečnosti, ako aj centrum inovácii pre manažment najrozsiahlejších projektov, ktoré umožňuje uvádzanie 30 nových výrobkov na trh každých 12 mesiacov.

Profesionálne prostredie, jedinečný koncept

Schopnosť generovať prvotriedne inovácie, spoľahlivé a konkurencieschopné zákaznícke služby, snaha o neustále zlepšovanie, zodpovedné konanie s ľuďmi schopnými inšpirovať, dôvera a vášnivý úspech. To sú kľúčové faktory, ktoré spôsobujú, že Goldplast je prvou voľbou na medzinárodnom trhu pre profesionálnych používateľov v sektore potravín a nápojov, ako aj pre spotrebiteľov. Naše vysokokvalitné, jednorazové a znovu použiteľné produkty pomáhajú vytvárať elegantné a štýlové prostredie, vďaka čomu udalosti a podujatia ožívajú.

Naše ciele a ambície

Pohľad do budúcnosti: veľké ambície založené na pevných základoch pre dosiahnutie nových cieľov.

GoldPlast sa neustále vyvíja a v priebehu rokov sa nám podarilo stať sa skutočným príkladom „Made in Italy“ vo svete. Aby sme si toto vedenie udržali vyvinuli sme dlhodobú stratégiu rastu Route 2022, ktorá je založená na jednej veľkej ambícii.

Prelistujte si produktový katalóg online!
Nájdete v ňom kompletnú produkciu.
Katalóg

Nájdite si produkty podľa chuti!
Prejdite priamo do eshopu.

E-shop

Organizujete catering eventy? Pomôžeme Vám!

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering