Fingerfood catering

Zamerané na hotely, cateringové služby a gastro priemysel, miesta podujatí a reštaurácie.

Šťastie je zložené zo špeciálnych momentov. Každá udalosť by mala byť jedinečná a mala by byť organizovaná tak, aby bola pre hostí skutočným zážitkom.

Fingerfood je vždy ideálnou voľbou pre akýkoľvek typ svadby, či udalosti: jednoduché porcie nekonečných malých delikatés, ktoré sa môžu vychutnať jedna za druhou.

Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si spomedzi vašich obľúbených produktov plastového riadu, tanierov a pohárikov, nádobiek a misiek na fingerfood z kolekcie Goldplast.

Pripravujete sa na jedinečnú udalosť? Pomôžeme Vám!

Fingerfood – jediná voľba pre špičkový catering

Mini nádobky a misky

Dizajn a praktickosť sú kľúčovými vlastnosťami každej mini nádobky a misky, ideálne pre klasický ale aj sofistikovanejší fingerfood bufet.

Tanieriky a podnosy

Množstvo elegantných tanierikov a podnosov pre fingerfood v bielom, čiernom a transparentnom prevedení. Sladké a slané prsty musia byť.

Vrchnáky

Tieto pohodlné vrchnáky na fingerfood misky a nádobky sú kombinovateľné v závislosti od vášho výberu. Chránia obsah a umožňujú vytvárať stohovateľné bloky. Vylepšia každú štýlovú cateringovú prezentáciu.

Doplnky pre fingerfood

Množstvo rôznych doplnkov a príslušenstva pre vylepšenie kolekcie fingerfood. Pozornosť je venovaná detailom. Od mini príborov, cez mini podnosy pre cukrárov až po stojany na kónické nádobky.

Pre fingerfood catering máme všetko! Pomôžeme Vám?

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering