Plastové poháre na koktaily

Zamerané na bary a krčmy, diskotéky a nočné kluby, hotely, plážové kluby, športové kluby.

Skvelý barman vie, ako pripraviť dokonalý koktail pre každého zákazníka.

Stačí sa len pozrieť, vysloviť myšlienku, prehodiť pár slov, tak aby sa každý usmial, dávať im osobitnú pozornosť.

Vyberiete si ten správny koktailový pohár, ktorým začnete svoju tvorbu. Nerozbitné, dizajnové, plastové poháre, pre bezkonkurenčné služby.

Potrebujete plastové poháre na koktaily a nápoje? Pomôžeme Vám!

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering

Nápoje & koktaily

Ľahké, bezpečné a úplne nerozbitné. Tieto vlastnosti sú základnými kameňmi celej kolekcie plastových pohárov na koktaily. Opakovane použiteľné na rôzne nápoje, s dôrazom na detail a sofistikované vzory. Perfektne kombinujúc štýl a praktickosť pre ich rôznorodé použitie, pričom vydržia niekoľko stovák umytí v profesionálnej umývačke riadu.

Koktaily

Elegantné a jednorazové plastové poháre Goldplast na koktaily sú vyrobené zo starostlivo vyberaných materiálov. Ponúkame ich v rôznych tvaroch, objemoch a farbách. Sú vhodné aj na víno, koktaily, long drinky a ochutnávku liehovín.

Happy Koktail

Séria polypropylénových plastových pohárov je určená do vonkajšieho prostredia a na párty v mesačnom svite. Sú k dispozícii v mnohých jasných farbách a dvoch objemoch. Bezpečné riešenie s vizuálnym zážitkom, ktoré zachytí kúzlo najkrajších večerov na voľnom priestranstve.

Ľadové poháre

Inšpirované ľadovými kryštálmi sú ľadové plastové poháre jedným z najinovatívnejších výrobkov značky Goldplast. Vyznačujú sa krásnymi fazetami, ktoré z nich robia štýlový výber s veľkou osobnosťou. K dispozícii v dvoch rôznych typoch – lesklý a matný – a vo dvoch rôznych objemoch, ideálny pre všetky typy koktailov.

Potrebujete plastové poháre na koktaily a nápoje? Pomôžeme Vám!

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering