Plastové poháre na koktaily a nealko

Zamerané na bary a puby, diskotéky a nočné kluby, hotely, plážové kluby, športové kluby.

Mladí ľudia si užívajú noc plnú tanca, smiechu a zábavy. Vychutnávajú si drink s priateľmi.

Samozrejme je dôležité mať najlepších DJov, najlepšiu hudbu a úžasnú atmosféru. Ale to nestačí. Potrebujete naozaj špeciálne nápoje a koktaily.

Objavte najlepšie koktailové plastové poháre a poháre na nealkoholické nápoje z produkcie Goldplast Professional.

Všetko, čo potrebujete pre správnu atmosféru. Kedykoľvek!

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering

Koktaily a liehoviny

Elegantné, jednorazové, plastové, koktailové poháre Goldplast sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov. Široká ponuka v rôznych tvaroch, objemoch a farbách. Hodia sa na víno, koktaily, long-drinky, ochutnávku liehovín alebo na všetky nealko nápoje.

Happy Koktail

Séria polypropylénových plastových pohárov je určená do vonkajšieho prostredia a na párty v mesačnom svite. Sú k dispozícii v mnohých jasných farbách a dvoch objemoch. Bezpečné riešenie s vizuálnym zážitkom, ktoré zachytí kúzlo najkrajších večerov na voľnom priestranstve.

Ľadové poháre

Inšpirované ľadovými kryštálmi sú ľadové plastové poháre jedným z najinovatívnejších výrobkov značky Goldplast. Vyznačujú sa krásnymi fazetami, ktoré z nich robia štýlový výber s veľkou osobnosťou. K dispozícii v dvoch rôznych typoch – lesklý a matný – a vo dvoch rôznych objemoch, ideálny pre všetky typy koktailov.

Nealko nápoje a koktaily

Ľahké, bezpečné a úplne nerozbitné; tieto vlastnosti sú základnými kameňmi celej zbierky. Opätovne použiteľné plastové poháre na rôzne nápoje a koktaily sú vyrobené s dôrazom na detail a sofistikované vzory. Perfektne kombinujú štýl a praktickosť pre ich rozmanité použitie. Ich čaro pretrvá aj po niekoľkých profesionálnych umývaniach.

Potrebujete plastové poháre na koktaily a nápoje? Pomôžeme Vám!

plastový riad – jediná voľba pre špičkový catering